• прем’єра міф-опери EROS у ГЕНУЇ (запис) 14/15.11.2022 запис до 10 листопада

  У рамках фестивалю Festival dell’Eccellenza al Femminile 
  Українська музична формація NOVA OPERA спільно із режисеркою Еллі Папаконстантіну (Греція) та композитором Сергієм Вілкою представлять прем’єру міф-опери EROS у Генуї.

  понеділок 14 листопада і вівторок 15 листопада 2022 року о 20.30 год

  У приміщенні театру Teatro Gustavo Modena a Genova Sampierdarena
  за адресою piazza Gustavo Modena 3, 16149 Genova.

  Міжнародна колаборація розпочалася задовго до початку агресивного вторгнення російської федерації на територію України. Цей факт вніс кардинальні зміни до раніше напрацьованого матеріалу. Історія, в основі якої твір “Бенкет” Платона та роздуми про грані любові, поповнилась особистими задокументованими свідченнями української команди про війну. Відтак, із головного оперного майданчика Роттердама пролунають слова про силу любові, завдяки якій українці звільняють рідну землю від ворогів, яка дає сили долати зло та наближати перемогу.

  “EROS було перероблено протягом кількох тижнів після російського вторгнення. Ми говоримо з місця втрати, страху, болю та війни. У міфічній площині оповіді відвідуємо давніх філософів і поетів “Бенкету”, сподіваючись у найважчі часи повернути втрачену віру в людей”, – розповіла режисерка опери Еллі Папаконстантіну.

  Запис


  додаткова інформація: https://www.teatronazionalegenova.it/spettacolo/eros/

  Місцезнаходження Театру:  за адресою piazza Gustavo Modena 3, 16149 Genova.

Comments are closed.