• Святкування 30 річниці відновлення незалежності України в Генуї

  Святкування 30 річниці відновлення незалежності в Україні.
  Україна в нас одна!
  22 серпня 2021 року у м.Генуя українці обʼєднались при храмі Св.Степана, щоб скласти подяку Господеві за дар незалежності, за дар великої відповідальності один перед одним, що ми можемо бути самостійний народ: мати свою землю, культуру, звичаї і все те, що можемо шанувати та берегти, збагачуючи людство.
  Організатори цього дня намагались звернути увагу на цінності нашого народу.
  Після подячної літургії у храмі, яку служив о.Віталій, всі зібрались на площі. Під спів державного гімну прапор був розгорнутий саме тими, хто народився 30 років тому, а вся громада підтримала тих, хто зростав вже у вільній Україні.
  Вірші дітей, спів дорослих, танці – все це пригадувало про наш невмирущий народ, що залишає великі сліди духовних та культурних цінностей. У цьому міг переконатись кожен, хто завітав на це свято. Адже смачна українська гостина, приготовлена нашими господинями, вкотре засвідчила про нашу щиру гостинність, а виставка вишиванок, організована п.Оленою та п.Тамарою, наповнила всю “Світлицю” і огорнула своєю красою велике число відвідувачів.
  Одне захоплення і радісні емоції. Було справді красиво і піднесено.
  Спасибі всім, хто обʼєднався у цій великій радості і засвідчив, що ми єдиний народ і Україна в нас одна!
  А хто не зміг долучитись до нас, то у наступному часі у Генуї заплановані великі святкування, тому чекаємо на вас! Естафету святкувань передамо спільноті Кʼяварі(28 серпня) https://www.facebook.com/ComunitaUcraina.Chiavari і Савони(29 серпня)https://www.facebook.com/ComunitaUcraina.Savona .
  Інші фото за посиланням:
  https://photos.app.goo.gl/yRAEXjZE1eS6enMq7

Comments are closed.