Чудотворне місце Madonna della Guardia

foto з висотиКульт до Матері Божої Захисниці розпочався ще у ХV столітті, після появ у 1490 році Пресвятої Богородиці селянину Бенедетто Парето. Цей побожний чоловік був одружений і мав двох дітей, Паскуале і Бартоломео.

Перша розповідь про ці чудесні об’явлення вийшла із уст трьох свідків у 1530 році: Нікерозо Пароді, Бартоломео Піккалуга та Франколло Верардо Лівеллато, осіб, які особисто знали Бенедетто Парето, і яким було докладно відомо про появи Діви Марії їхньому товаришу. Вони розповіли, що Бенедетто працював на полі і коло 10 години йому появилась Жінка надзвичайної краси, Яка назвала себе «Царицею Неба», додаючи, що є Матір’ю Ісуса Христа. Пресвята Богородиця вказала селянину на верхівку гори, де на Її честь має бути збудована капличка. Знаючи, що Парето був бідним селянином, Діва Марія пообіцяла необхідну допомогу.

з передуБенедетто розповів своїй дружині про чудесну появу Пресвятої Богородиці, проте жінка не повірила його словам, вважаючи, що від перевтоми чоловікові щось привиділось. Переконливі слова жінки внесли сумнів у душу селянина, він і сам засумнівався у правдивості того, що побачив, тому вирішив про це забути. Але уже на другий день його спіткало горе, він упав із фігового дерева і він вже був при смерті. Після прийняття Святих Тайн, йому знову з’являється Пречиста Діва Марія, відновлюючи Своє прохання побудувати капличку на горі Фіґоня, і чудесно зціляє хворого чоловіка.

І саме це зцілення переконує усіх у правдивості появ Пресвятої Богородиці. Бідний селянин швидко зумів побудувати невеличку каплицю Пресвятої Богородиці, що стала місцем молитви для багатьох осіб з довколишніх місцевостей.

Візит Папи Венедикт XVI до Генуї: відвідини санктуарію Матері Божої Захисниці 18 травні 2008

 


О 9.00 годині місцевого часу Вселенський Архиєрей відвідав санктуарій Матері Божої Захисниці. Це був приватний візит Папи Венедитка ХVІ.