Молитва посвячення змислів

Молитва посвячення змислів

Господи, дякую тобі за тіло, яке Ти дав мені і яке вибрав,щоб воно було храмом Святого Духа, кивотом Твоєї присутності. Я хочу сприйняти Твій люблячий погляд на це моє тіло і подякувати за всі дари, якими Ти мене обдарував. Я хочу сьогодні подякувати Тобі за воскресіння тіла, за той день, в котрому я буду цілковито перемінений в Твій образ і в твою подобу, за моє обличчя, яке буде тим, яким Ти мені дав, але яке вже більше не буде назначене терпінням і гріхом.

 

 

Господи, прошу Тебе, очисти мої вуха. Прости мені, що я не був чуйним і так багато поганого впустив до себе, за те, що охоче відкривав свої вуха на обмови, очорнення і злослів’я, що я допускав, щоб моє серце затемнювалося, тому що приймав, не розрізнюючи, так багато слів, котрі не походили від Тебе.

 

Посвячую Тобі мої вуха, щоб я міг ними приймати Твоє слово. Відкрий мої вуха, щоб я чув Твій голос, щоб я чув Тебе і своїх Співбратів. Як Соломон, прошу Тебе: дай мені чуйне серце, серце, повне уважності і співчуття.

 

Господи, очисти мої очі, очисти мій погляд. Захорони мене від погірдливого і зневажливого погляду. Прости мені, що я бачу швидше зло, ніж добро. Прости мені, що я мав вподобання в образах, які спричинювали в мені збентеження, прости за те, що не закривав очей на те, над чим Ти не настановив мене суддею.

 

Посвячую Тобі мої очі, щоб я міг бачити невидиме, щоб я міг розпізнати Твою присутність, яка укривається за усіма справами і за кожною подією. Дай мені очі, що були б здатні подивляти і споглядати Твою велич, яка є записана в серці створіння.

 

Постав, Господи, устам моїм сторожу. До дверей губ мої варту. Очисти їх від усіх зайвих слів. Прости мені за всі слова, які не були на службі Твоєї любові, за всі слова, які я не міг стримати і які виривалися мені, тому що моє серце втратило свою невинність. Прости все зло, що вийшло з моїх уст, прости, що я дозволяв собі судити своїх Співбратів, прости мені моє пустослів’я, яке нікого не будувало.

 

Посвячую Тобі мої уста, щоб вони служили на це, щоб прославляли Тебе і благословили моїх ближніх, проповідувати Твоє слово і співати Твою хвалу, і Тобі всюди і завжди дякувати.

 

Посвячую Тобі всі інші змисли, передаю Тобі сьогодні повністю цілого себе, щоб Ти почав в мені діло свого переображення, щоб я ставав щораз більше подібним до Тебе. Зроби мене знаряддям Твого миру і твоєї любові. Амінь.