• Христос Воскрес!

  Дорогі браття і сестри! Щиро вітаю вас із Світлим Празником – Воскресінням Христа. Це торжество очікуємо кожного року, щоб пережити нашу радість і радість Христа. В Його Воскресінні і ми воскресаємо в наших думках, мріях і добрих намірах.
  Нелегкі часи людського життя нагадують, що ми ще не в небі, а живемо на цій землі, яка сповнена труднощів і терпіння. Христос Своїм прикладом навчив нас приймати все з Божої волі і не відкидати Хрест життя, який і неможливо відкинути. Кожний християнин отримує хрест свого життя, і коли  не вистачає сил його нести, то просить допомоги в Бога. Бог з великої радості дарує свою ласку. І хрест стає для нас засобом нашого спасіння.

  Ми тут, на чужині, віднайшли Бога і живемо з Ним. З Ним розділяємо все: наші труднощі і  радості, наші болі і втіхи, наше життя.
  Цього року на свято  Воскресіння святкуємо ІІІ річницю заснування громади м.К’яварі. Саме на Світлий празник відбулася перша відправа, яка воскресила у серцях багатьох людей те, що вважалось втраченим.
  Багато хто з нас був засоромлений, бо люди змінились, а ми їх осуджували, сім’ї відновились, а ми вже зневірились, громади обновились, а ми їм не довіряли.
  Прийшов час, щоб і ми прийняли рішення і прийняли Бога у своє життя.
  Прийшов час, щоб і ми визнали Його присутність у всьому нашому житті, а не в окремих місцях. Прийшов час сьогодні, не відкладаючи на завтра.
  Вітаю вас, дорогі мої друзі-супутники на дорозі духовного життя. Дякую за підтримку і за те, що ви є!
  Хай Бог благословить вас і ваші родини силою Воскресенської радості!
  Христос воскрес!
  Ваш духовний наставник о.Віталій